Madeleine Pyk färglitografi
2018-05-04
541167
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Atleterna, signerad och numrerad 228/360, färglitografi, ca 33x26 cm