Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENKE ROTHMAN (1929-2008): Komposition, signerad och daterad Lenke Rothman 1990, 86/250, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm
541171
2018-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här