SKULPTUR, keramik, Italien
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, keramik, Italien 1970-/80-tal, i form av en greyhound, glaserad i vitt, svart och brunt, delvis handmålad, märkt Italy, enligt uppgift inköpt på NK, höjd ca 73 cm, längd ca 45 cm
Smärre glasyrkrackelyrer och mistor
541172
2018-05-03