SKULPTUR, keramik, Italien

SKULPTUR, keramik, Italien
SKULPTUR, keramik, Italien
SKULPTUR, keramik, Italien
SKULPTUR, keramik, Italien
SKULPTUR, keramik, Italien
SKULPTUR, keramik, Italien
SKULPTUR, keramik, Italien
SKULPTUR, keramik, Italien
SKULPTUR, keramik, Italien
SKULPTUR, keramik, Italien
SKULPTUR, keramik, Italien
SKULPTUR, keramik, Italien

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, keramik, Italien 1970-/80-tal, i form av en greyhound, glaserad i vitt, svart och brunt, delvis handmålad, märkt Italy, enligt uppgift inköpt på NK, höjd ca 73 cm, längd ca 45 cm

Smärre glasyrkrackelyrer och mistor

541172

2018-05-03