Litografi Bertil Warnolf

Litografi Bertil Warnolf
Litografi Bertil Warnolf
Litografi Bertil Warnolf
Litografi Bertil Warnolf

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL WARNOLF (född 1950): "Aktiv", signerad och daterad Warnolf 1985, numrerad 49/150, färglitografi, bladmått ca 73x60 cm

541187

2018-05-04