Ulf Scherlin Blombord 11

Ulf Scherlin Blombord 11
Ulf Scherlin Blombord 11
Ulf Scherlin Blombord 11
Ulf Scherlin Blombord 11
Ulf Scherlin Blombord 11
Ulf Scherlin Blombord 11
Ulf Scherlin Blombord 11
Ulf Scherlin Blombord 11

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF SCHERLIN, blombord, modell "Blombord 11", vitlackerad stomme, lösa insatser i mässing, höjd ca 72, 35x120 cm

Smärre slitage/repor

541212

2018-05-10