Bernhard Fredriksen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNHARD FREDRIKSEN (1883-1963): Hamnmotiv från Skagen, signerad och daterad 51, olja på duk, ca 61x79 cm

Lagningar

541222

2018-05-04