Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
KARMSTOL, TABURETT, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bronserade, sitthöjd ca 42 resp 49 cm
Slitage, skadad och fläckig klädsel
541229
2018-05-07