Nautica - Båtmodell

Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BÅTMODELL, tremastad bark, 1900-talets första hälft, fristånde på sockel i bordsmonter, utfört i delvis bemålat trä och tyg samt med detaljer i metall, montern i teak samt vinylglas, höjd ca 63 samt 76x24 cm

Bogsprötet avbrutet, smärre slitage på montern

541235

2018-05-03