Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
INDUSTRIBORD, 1900-talets mitt, gjutjärn och metall, höj och sänkbart med vev, diameter 75 cm
skivan med slitage
541258
2018-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här