Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK LUNDBERG, "Korall", rölakan, Vävaregården, mörkbrun botten med melerade toner av brunt, vitt, svart och orange, monogramsignerad, ca 168x240 cm
Nednötta fransar, minimalt slitage
541263
2018-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här