Johan Kindborg, Hasselbacken
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOHN KINDBORG (1861-1907): Hasselbacken, vårmotiv från Djurgården, signerad och daterad John Kindborg -89, olja på duk, 50,5 x 76 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, auktion 464, Julauktion, hösten 1988, katalognr 85
541264
2018-06-18