Bord mahogny 1800-tal

Bord mahogny 1800-tal
Bord mahogny 1800-tal
Bord mahogny 1800-tal
Bord mahogny 1800-tal
Bord mahogny 1800-tal
Bord mahogny 1800-tal
Bord mahogny 1800-tal
Bord mahogny 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1800-talets slut, mahogny, svarvade ben höjd 76, 80x80 cm, fällbara skivor

En liten lagning, bruksslitage

541270

2018-05-04