Nautica - Pond yacht

Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POND YACHT, tidigt 1900-tal, delvis bemålat trä och tyg med detaljer i metall, bordsställning i betsat trä, höjd ca 155 samt 118x23 cm

Seglet med fläckar, åldersrelaterat slitage

541284

2018-05-04