Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
POND YACHT, tidigt 1900-tal, delvis bemålat trä och tyg med detaljer i metall, bordsställning i betsat trä, höjd ca 155 samt 118x23 cm
Seglet med fläckar, åldersrelaterat slitage
541284
2018-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här