Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, mytologisk scen med gosse och får, signerad FR AD BECKER, olja på duk, 60x55 cm

Duklagningar, krackelyr

541304

2018-05-04