Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSTOLAR 4 st, Thonet, 1900-talets andra hälft, bonat böjträ, sitsar av rotting, höjd 76 cm
Bruksslitage i form av märken och repor
541305
2018-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här