Salongsbord England

Salongsbord England
Salongsbord England
Salongsbord England
Salongsbord England
Salongsbord England
Salongsbord England
Salongsbord England
Salongsbord England
Salongsbord England
Salongsbord England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALONGSBORD, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, pelarfot med skuren dekor, fotavslut av ball-and-claw, hjultrissor, höjd ca 74, 80x80, med utfällda klaffar 108x108 cm

Ytskador, sprickor, klaffarna går ej att fälla upp, 2 klaffar med skador

541311

2018-05-07