Salongsbord England
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SALONGSBORD, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, pelarfot med skuren dekor, fotavslut av ball-and-claw, hjultrissor, höjd ca 74, 80x80, med utfällda klaffar 108x108 cm
Ytskador, sprickor, klaffarna går ej att fälla upp, 2 klaffar med skador
541311
2018-05-07