Ram empire
2018-05-07
541313
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAM, empire, 1800-talet första hälft, möjligen svensk, dekor i pastellage, förgylld med polerat guld och slagmetall, 86x117,5 cm
Mindre dekor skador och slitagé