Karin Parrow oljemålning

Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986): Landskap, från Hisingen, signerad Karin Parrow, olja på duk, 54x45 cm

Proveniens Otto och Charlotte Mannheimers Fond

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

541314

2018-05-06