Ivan Ivarson olja

Ivan Ivarson olja
Ivan Ivarson olja
Ivan Ivarson olja
Ivan Ivarson olja

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

IVAN IVARSON (1900-1939): Vy från Fiesole, signerad I Ivarson, olja på duk, 35x45 cm.

Proveniens: Otto & Charlotte Manheimers Fond

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

541321

2018-05-06