Pallar Gurdo AB Osby 1985

Pallar Gurdo AB Osby 1985
Pallar Gurdo AB Osby 1985
Pallar Gurdo AB Osby 1985
Pallar Gurdo AB Osby 1985
Pallar Gurdo AB Osby 1985
Pallar Gurdo AB Osby 1985
Pallar Gurdo AB Osby 1985
Pallar Gurdo AB Osby 1985
Pallar Gurdo AB Osby 1985
Pallar Gurdo AB Osby 1985

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALLAR, 4 st, Gurdo AB, Osby, benställning av järn, skiva av formpressad bok, stämpelmärkta och daterade 1985, höjd 60 cm

Slitage och märken

541323

2018-05-04