Christian Berg
Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
CHRISTIAN BERG (1893-1976): Kungens öra, polerad brons, signerad undertill C.B. Ex. 3, E Pettersson Fud totalhöjd inklusive sockel 37 cm.
Särskilt utvalda föremål i Göteborg
smärre slitage, sockel med liten kantlagning
541327
2018-05-06