Christian Berg

Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

CHRISTIAN BERG (1893-1976): Kungens öra, polerad brons, signerad undertill C.B. Ex. 3, E Pettersson Fud totalhöjd inklusive sockel 37 cm.

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

smärre slitage, sockel med liten kantlagning

541327

2018-05-06