Skrivbord Heby Slott
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, s.k. Partnersdesk, Karl Johan, 1800-talets andra hälft, fanerad med björk, 4 lådor, svarvade ben, höjd 77, 117x117 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Heby Slott
Slitage, fläckar, märken, sprickor
541335
2018-05-06