Skrivbord Heby Slott

Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, s.k. Partnersdesk, Karl Johan, 1800-talets andra hälft, fanerad med björk, 4 lådor, svarvade ben, höjd 77, 117x117 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Heby Slott

Slitage, fläckar, märken, sprickor

541335

2018-05-06