Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELISABETH JERICHAU BAUMANN (1819-1881): "Ur Sagno 1880 Ettore", akvarell, signerad Elisabeth Jerichau, ca 20x32 cm
Text a tergo, Inköpt efter Professor Jerichau, Köpenhamn 6 maj 1884
541337
2018-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här