Elisabeth Jerichau Baumann akvarell
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ELISABETH JERICHAU BAUMANN (1819-1881): "Ur Sagno 1880 Ettore", akvarell, signerad Elisabeth Jerichau, ca 20x32 cm
Text a tergo, Inköpt efter Professor Jerichau, Köpenhamn 6 maj 1884
Kuntoraportti
541337
Päivämäärä:
2018-05-10