Fåtölj
2018-05-10
541341
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädd i brunt skinn, sitthöjd 45 cm
smärre slitage