Matbord Heby Slott

Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOSEF FRANK, matbord, Svenskt Tenn, modellnummer 947, körsbär med ljus intarsiarand i björk, höjd 72, 150x110 cm, 4 iläggskivor vardera 60 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Fanerskador, slitage, fläckar

541345

2018-05-06