Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerad med mahony, belsag i mässing, front med kolonnetter, längd ca 260, höjd 125, djup 65 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Slitage, blekt
541346
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här