Schatull/ byrå Heby Slott

Schatull/ byrå Heby Slott
Schatull/ byrå Heby Slott
Schatull/ byrå Heby Slott
Schatull/ byrå Heby Slott
Schatull/ byrå Heby Slott
Schatull/ byrå Heby Slott
Schatull/ byrå Heby Slott
Schatull/ byrå Heby Slott
Schatull/ byrå Heby Slott
Schatull/ byrå Heby Slott
Schatull/ byrå Heby Slott
Schatull/ byrå Heby Slott

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SCHATULL/BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, efter Haupt, intarsiadekor i ett flertal träslag, stenskivan konturerad, fällbar front med lådor, höjd ca 79, 121x50 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Heby Slott

Slitage

541350

2018-05-06