Skrivbord Heby Slott

Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, omkring 1900, betsad lövträ, 2 lådor, svarvade ben, höjd ca 74, 105x60 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Slitage, repor, fläckar, nyckel saknas

541355

2018-05-06