Spelbord Heby Slott

Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅNBORD, 1800-talets andra hälft, fanerad med björk, höjd ca 78/76, 94x47 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Slitage, fläckar

541359

2018-05-06