Gustav Arnolds oljemålning
Vollendet
2018-05-04
541363
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GUSTAV ARNOLDS (1881-1969): Kyrka, signerad Gust.
Arnolds, olja på duk, ca 39x33 cm