Tallrik Ryssland

Tallrik Ryssland
Tallrik Ryssland
Tallrik Ryssland
Tallrik Ryssland
Tallrik Ryssland
Tallrik Ryssland

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

TALLRIK, porslin, Ryssland, 1800-tal, vågformad kant, blått brätte med dekor i guld av rocailler, spegeln med dekor av polykrom figurscen, diameter ca 23 cm

Kant med ytslitage

541367

2018-05-04