Edmund Blair Leighton

Edmund Blair Leighton
Edmund Blair Leighton
Edmund Blair Leighton
Edmund Blair Leighton

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

EDMUND BLAIR LEIGHTON (1853-1922): poserande man, signerad, olja på pannå, ca 23x14 cm

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

smärre slitage

541376

2018-05-06