Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, omkring 1900, England, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 100, 109,5x54 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Slitage, nyckel saknas, fläckar, smärre list del saknas
541377
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här