Tvättställ Heby Slott

Tvättställ Heby Slott
Tvättställ Heby Slott
Tvättställ Heby Slott
Tvättställ Heby Slott
Tvättställ Heby Slott
Tvättställ Heby Slott
Tvättställ Heby Slott
Tvättställ Heby Slott
Tvättställ Heby Slott
Tvättställ Heby Slott

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TVÄTTSTÄLL, 1900-talets första hälft vitmålad, metall och porslin, märkt Gustavsberg 1887, höjd ca 106, 82x50 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Zustandsbeschreibung

Slitage, fläckar

541385

2018-05-06