Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TVÄTTSTÄLL, 1900-talets första hälft vitmålad, metall och porslin, märkt Gustavsberg 1887, höjd ca 106, 82x50 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Zustandsbeschreibung
Slitage, fläckar
541385
2018-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner