Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, fanerad med valnöt och valnötsrot, svärtade lister, 2 lådor, höjd ca 153, 73x41 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Slitage, fläckar, nyckel saknas, ytslitge
541390
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här