Skåp Heby Slott

Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, fanerad med valnöt och valnötsrot, svärtade lister, 2 lådor, höjd ca 153, 73x41 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Slitage, fläckar, nyckel saknas, ytslitge

541390

2018-05-06