Skrivbyrå Heby Slott

Skrivbyrå Heby Slott
Skrivbyrå Heby Slott
Skrivbyrå Heby Slott
Skrivbyrå Heby Slott
Skrivbyrå Heby Slott
Skrivbyrå Heby Slott
Skrivbyrå Heby Slott
Skrivbyrå Heby Slott
Skrivbyrå Heby Slott
Skrivbyrå Heby Slott
Skrivbyrå Heby Slott
Skrivbyrå Heby Slott

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanerad med björk, senare beslag i patinerad koppar, höjd 97, 106,5x51 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Slitage, fläckar, lösa ben, nyckel saknas, senare beslag

541400

2018-05-06