Skrivbyrå Heby Slott
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanerad med björk, senare beslag i patinerad koppar, höjd 97, 106,5x51 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Slitage, fläckar, lösa ben, nyckel saknas, senare beslag
541400
2018-05-06