Fåtöljer Heby Slott

Fåtöljer Heby Slott
Fåtöljer Heby Slott
Fåtöljer Heby Slott
Fåtöljer Heby Slott
Fåtöljer Heby Slott
Fåtöljer Heby Slott
Fåtöljer Heby Slott
Fåtöljer Heby Slott
Fåtöljer Heby Slott
Fåtöljer Heby Slott
Fåtöljer Heby Slott
Fåtöljer Heby Slott

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, Chesterfield, röd skinnklädsel, djuphäftad rygg, lös sittplymå, svarvade klotfötter, sitthöjd ca 45 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Bruksslitage

541403

2018-05-06