Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL JOHAN GRANBERG (1853-1916), marinmålning med skeppet A L Palmer, signerad C J Granberg Söderhamn och otydligt daterad, olja på duk ca 56x86 cm
Färgbortfall
541408
2018-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här