Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYNO FRIBERG (född 1920): Blodlönn vid grind, signerad och daterad Ryno 1946/47, olja på duk, 72x51 cm

Smärre färgbortfall

541409

2018-05-05