Onni Oja

Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja

Klubbat för:

1 500 EUR

1 800 EUR

ONNI OJA (1909-2004) Gummor i regnskur,
signerad, olja på duk 66x53 cm.

Proveniens: nuvarande ägares moster köpt direkt av konstnären.

541410

2018-05-21