Klubbat för:
1 500 EUR
1 800 EUR
ONNI OJA (1909-2004) Gummor i regnskur,
signerad, olja på duk 66x53 cm.
Proveniens: nuvarande ägares moster köpt direkt av konstnären.
541410
2018-05-21