Senapsburk bägare
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SENAPSBURK, med sked, BÄGARE, silver, Robert Hennell London 1780 resp importstämplad, genombruten med blå glasinsats resp rak form, total vikt exkl insats ca 131 g
Skeden ej tillhörande, smärre bucklor, skadad insats
541414
2018-05-04