Senapsburk bägare

Senapsburk bägare
Senapsburk bägare
Senapsburk bägare
Senapsburk bägare
Senapsburk bägare
Senapsburk bägare
Senapsburk bägare
Senapsburk bägare
Senapsburk bägare
Senapsburk bägare
Senapsburk bägare
Senapsburk bägare

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SENAPSBURK, med sked, BÄGARE, silver, Robert Hennell London 1780 resp importstämplad, genombruten med blå glasinsats resp rak form, total vikt exkl insats ca 131 g

Skeden ej tillhörande, smärre bucklor, skadad insats

541414

2018-05-04