Omega Constallation 1950-tal
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OMEGA, Constellation, armbandsur, guld på stål, svart urtavla,1950-tal, automatiskt uppdrag, Ref. 2852-13 SE, verknr. 15835949, cal 505, senare Fischer-Glissando förgylld rem, diameter ca 34,5 mm
541416
2018-05-10