Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILKE ADOLFSSON, pokaler, 1 par, violett samt rökfärgad glasmassa, signerade och daterade Wilke Adolfsson -84, höjd ca 30 cm, diameter 21 cm
541419
2018-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här