Wilke Adolfsson pokaler

Wilke Adolfsson pokaler
Wilke Adolfsson pokaler
Wilke Adolfsson pokaler
Wilke Adolfsson pokaler
Wilke Adolfsson pokaler
Wilke Adolfsson pokaler
Wilke Adolfsson pokaler
Wilke Adolfsson pokaler

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILKE ADOLFSSON, pokaler, 1 par, violett samt rökfärgad glasmassa, signerade och daterade Wilke Adolfsson -84, höjd ca 30 cm, diameter 21 cm

541419

2018-05-05