Åke Holm lockurna
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ÅKE HOLM, lockurna, keramik, 1900-talets andra hälft, dekor av fiskar samt sjögräs i blått, glaserad i grått, signerad Å. Holm, höjd ca 25 cm
Kuntoraportti
541429
Päivämäärä:
2018-05-05