Åke Holm lockurna

Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ÅKE HOLM, lockurna, keramik, 1900-talets andra hälft, dekor av fiskar samt sjögräs i blått, glaserad i grått, signerad Å. Holm, höjd ca 25 cm

Kuntoraportti

541429

Päivämäärä:

2018-05-05