Skåp Heby Slott

Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott
Skåp Heby Slott

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerad med mahogny, höjd ca 232, 112x45 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Heby Slott

Slitage, list saknas, fanerbortfall

541433

2018-05-06